News

Esam radījuši tiešsaistes apmācību platformu Framing Academy by Artglass

Gadu simtiem attīstītās rāmēšanas tradīcijas un prasmes mūsdienās ir izzūdošs fenomens. Tomēr individuālu rāmējumu nespēj aizstāt neviens masu ražošanā radīts rāmis, taču mēs ticam, ka rāmēšana vēl aizvien ir būtiska ne tikai muzejos, bet arī ikvienam, kas vēlas parūpēties par sev nozīmgiem mākslas darbiem un priekšmetiem mājās vai birojā.

Mēs esam nolēmuši palīdzēt saglabāt nenovērtējamās rāmēšanas prasmes un zināšanas, atbilstoši 21. gadsimtam, tāpēc esam radījuši jaunu tiešsaistes apmācības platformu Framing Academy by Artglass. Tā ir vietne, kurā nozares knifiņus apgūt gan iesācējiem, gan pieredzējušiem rāmēšanas profesionāļiem, tāpat arī dalīties ar viedokli un zināšanām ikvienam, kam rūp rāmēšanas zināšanu saglabāšana un attīstīšana.

Framing Academy by Artglass jau tagad pieejamas pirmās videolekcijas par veiksmīga rāmēšanas biznesa izveidi kopā ar straptautiski atzīto ekspertu Džeimsu Milleru (James Miller). Plānots platformu attīstīt arī ar citām videolekciju sērijām, un vietnes lietotāji aicināti iesaistīties satura veidošanā, lai kopīgiem spēkiem rāmēšanas prasmes uzplauktu no jauna.

Apmeklējiet Framing Academy by Artglass: https://www.framing.education/

Sertifikācija – veiksmīgas uzņēmējdarbības apliecinājums

Groglass nemainīgi turpina savu darbību saskaņā ar starptautiskiem kvalitātes standartiem: ISO 9001, ISO 50001 un OHSAS 18001.

“Ieviestā kvalitātes vadības sistēmas nav tikai sertifikāts rāmītī, tā ir domāšana un attieksme pret klientu vēlmēm un vajadzībām, atbildība par darbinieku drošību, viņu vajadzībām un interesēm, kā arī efektīva visu Groglass resursu izmantošana.

Nepārtrauktas pilnveides ceļa vienmēr meklējam ķēdes vājāko posmu, domājam, kā kļūt efektīvākiem pat sīkākajos ikdienas procesos. Vai kādreiz ir iespējams apstāties šajā pilnveidošanās un attīstības ceļā? Nē, šim ceļam turpinājums ir vienmēr” , ir pārliecināta Groglass kvalitātes vadības sistēmu un darba aizsardzības speciāliste Mairita Bērziņa

ISO 9001:2015 kvalitātes pārvaldības sistēmas sertifikāts apliecina, ka Groglass ir ieviesta vispārējā kvalitātes vadības sistēma, lai izpildītu klienta prasības, sākot ar pasūtījuma pieņemšanu līdz produkcijas nogādāšanai klientam. 

Sertifikāts OHSAS 18001:2007 darba drošības un arodveselības pārvaldības sistēmas pārvaldības jomā parāda, ka Groglass pievērš īpašu uzmanību darba drošības un aizsardzības jautājumiem, darot vairāk, kā nosaka ārējie normatīvie akti un parādot, ka Darbinieki ir nozīmīgākie Groglass resursi.

Energopārvaldības sistēmas ieviešana un ISO 50001:2012 sertifikāta saņemšana parāda, cik nozīmīga Groglass ir  energoresursu un enerģijas izmantošanas efektivitātes paaugstināšana, lai racionāli izmantotu šos resursus, samazinātu izmaksas un paaugstinātu mūsu konkurētspēju.

PARAKSTĪTS LĪGUMS PAR PĒTNIECĪBAS PROJEKTA ĪSTENOŠANU


16.09.2019

2019.gadad 31.augustā noslēdzās pētniecības projekta “Funkcionālo plāno kārtiņu uznešanas procesu izpēte ķīmisko un vakuuma tehnoloģisko procesu ietvaros – 1.kārta” otrais ceturksnis, kura laikā

Tika veikts salīdzinājums dažādu tipa barošanas avotu ietekmei uz putināšanas procesu keramisko un metālisko mērķu gadījumā. Tika atrasti barošanas avotu kritiskie parametri metālisko mērķu darbības pagarināšanai noslēgta pētījuma daļa par bipolāro DC un AC barošanas avotu salīdzinājumu un apkopoti tā rezultāti, kā arī tika salīdzināts putināšanas process pie modificētas putināšanas pozīciju ģeometrijas.

2019.gad 26.februārī  GroGlass parakstīja līgumu ar SIA VMKC par dalību

Un pētniecības projekta “Funkcionālo plāno kārtiņu uznešanas procesu izpēte ķīmisko un vakuuma tehnoloģisko procesu ietvaros – 1.kārta”, kas tiks īstenots valsts atbalsta programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 1.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt privātā sektora investīcijas P&A” 1.2.1.1.pasākuma „Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei kompetences centru ietvaros” 4.kārtā. Projekta plānotais īstenošanas periods ir no 01.03.2019 līdz 31.12.2020

15.06.2019

2019.gada 31.maijā noslēdzās pētniecības projekta “Funkcionālo plāno kārtiņu uznešanas procesu izpēte ķīmisko un vakuuma tehnoloģisko procesu ietvaros – 1.kārta” pirmais ceturksnis, kura laikā tika veikti pētījumi uz eksperimentālās vakuuma putināšanas iekārtas ar dažādu ražotāju  AC un bipolāriem DC tipa testa barošanas avotiem. Tika salīdzināta barošanas avotu funkcionalitāte un saderība ar ražošanas procesu pie dažādām darba frekvencēm un nominālajām jaudām.  Pētījuma gaitā tika arī salīdzināta standarta keramisko materiālu putināšanas režīmu ietekme uz iegūto plāno kārtiņu īpašībām pret modificētās putināšanas pozīcijas iegūtajiem.

This image has an empty alt attribute; its file name is LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB.jpg

Groglass turned over 16.4 million euro in 2018, investing in strategic growth

Groglass concluded the 2018 with a turnover of €16.4 million euro, total investment of 2.3 million euro in improvement of production capacity.

Last year was the year of significant changes for Groglass. The management team undertook to further advance Groglass’s growth towards strengthening global market leadership. A five-year strategic development plan is currently in place, based on the aim of doubling the company’s production capacity and diversifying its product portfolio. This will be possible due to the future new production site, as well as competence and professionalism of the Groglass team. Grounds for the company’s ambitious plans were put in place last year, so we expect significant growth from 2019,” stresses Alexander Sasha Kelberg, the founder of Groglass and Chairman of the Board.

In 2018, Groglass invested 2.3 million euro in improvements of technological processes and equipment as well as capacity building of the vacuum plant. Besides, in 2018, the company transformed its marketing and sales function and actively worked on acquiring new customers and markets, that reflected in business results in the second half of 2018.

The Groglass’s strategic development plan foresees significant investments in technology and fixed assets. By the end of 2019, it is planned to open an expanded vacuum plant by upgrading its technology and equipment, that will allow production capacity to be doubled. In addition, Groglass will implement a number of initiatives in the production and supply chain processes in 2019 to improve efficiency.

Apmeklētāji no Talsu Valsts ģimnāzijas

Talsu Valsts ģimnāzijas skolnieku vizīte SIA Groglass, Katlakalna ielā 4b, Rīgā, 14.05.2019.

Šodien Groglass® uzņēma skolnieku grupu no Talsu Valsts ģimnāzijas.

Ekskursijai bija pieteikušies 8-12 klases skolnieki, kuri tiecas pēc augstākiem sasniegumiem, ir mērķtiecīgi un motivēti tālākizglītībai. Jaunieši bija ieinteresēti ierasties tieši uz SIA Groglass, lai iepazītos ar Uzņēmuma darbību un gūtu priekšstatu par svarīgām zināšanām un izglītību, kas nepieciešamas darbam starptautiskā augsto tehnoloģiju Uzņēmumā.

Kā ierasts, Groglass® Personāla nodaļa nodrošināja jauniešiem prezentāciju par Uzņēmumu un pastāstīja par Uzņēmumā nodarbinātajām profesijām un nepieciešamo izglītību. Savukārt, SIA Groglass pētnieks novadīja skolniekiem lekciju par stikla pārklājumiem un ražošanas tehnoloģiju, kā arī pavadīja skolniekus ekskursijā pa ražošanas zonu.

Ekskursantiem tika pasniegtas reprezentatīvas dāvanas ar SIA Groglass logo.


Sakarā ar notiekošiem būvniecības darbiem Katlakalna ielas 4b ražotnes paplašināšanas projekta ietvaros, līdz š.g. rudens beigām ekskursiju grupu uzņemšana notiks ierobežotā daudzumā. Interesentus aicinām pieteikumus sūtīt uz Personāla nodaļas e-pasta adresi hr@groglass.com.

Skolotāju vizīte SIA Groglass

Foto: ekskursantu grupa SIA Groglass ražotnē Katlakalna ielā 4b, Rīgā.

Labprātīgi piedaloties sabiedrības informēšanas pasākumos par Uzņēmuma darbību , šā gada 30.aprīlī Groglass® ražotnē Katlakalna ielā uzņēma dabaszinātņu jomas pedagogus no Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novada skolām.

Apmeklētāju vizītes mērķis bija gūt nepastarpinātas zināšanas un priekšstatu par SIA Groglass augsto tehnoloģiju darbību, lai darbā ar skolēniem motivētu viņus augstākiem sasniegumiem un tālākām studijām dabaszinātņu jomās.

Ekskursijas ietvaros Groglass® rīkoja prezentāciju, lekciju par pārklājumiem un atstarošanos, tehnoloģijām, kas tiek pielietotas Uzņēmumā, kā arī tika novadīta ekskursija ražošanas zonā.

Pateicamies visiem ekskursijas dalībniekiem par izrādīto interesi par Uzņēmumu un vizīti tik kuplā skaitā.


SIA Groglass pievērš lielu uzmanību saiknei ar sabiedrību un ieinteresētām personām, kā arī Uzņēmums ir atvērts komunikācijai un informācijas apmaiņai.
Ja Jūs vēlaties pieteikties ekskursijai Groglass® , lūdzu atrakstiet mums uz hr@groglass.com.Priecīgas Lieldienas!

SIA Groglass novēl saviem Darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem saulainas un priecīgiem mirkļiem piepildītas Lieldienas!

Groglass to help restore Notre Dame Cathedral by providing high-performance glass for artworks and artifacts

We have committed to supporting efforts to restore Paris’ Notre Dame Cathedral by providing Artglass anti-reflective and UV protective glass.

“Today, Groglass sent a letter to the Mayor of Paris, Anne Hidalgo, with our condolences and pledging our help. We will also contact the Latvian Ministry of Foreign Affairs to coordinate our company’s international activities if needed. In the face of such tragedy, we feel obliged to support the restoration of the Notre Dame Cathedral in Paris, because the Cathedral is not just a treasure of Paris or France, it is a part of whole mankind’s heritage,” says Groglass founder and CEO Alexander Sasha Kelberg.

As many of the Cathedral’s valuable items have been moved to the Louvre Museum for restoration and reglazing, Groglass offers the Louvre Museum to contact the company for choosing the best glazing solutions suitable for the reborn exhibit.

Artglass, made by Groglass, is the most used anti-reflective glass in Europe, already framing millions of artworks across the world, including at the Louvre Museum as well as other leading museums in France.  At the Rijksmuseum in Amsterdam, Artglass invisible glass is used in some 300 showcases in a vandal-resistant configuration. 

Artworks and historic artefacts are usually kept behind the so-called “invisible glass”, which is specially treated with optical nano coatings, allowing the best view of the displayed works, free of distracting reflections, while at the same time protecting these precious objects from the damaging effects of UV light.

Letter of the intent to Mayor of Paris Anne Hidalgo.

Groglass iesaistās Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanā

Groglass® šodien izteicis apņēmību atbalstīt Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanas centienus ar Groglass® ražoto pretatspīduma un UV staru aizsargājošo stiklu.

Uzņēmums piedāvāja palīdzību gan atjaunošanas darbos, gan arī jau šobrīd, kad daudzas Dievmātes katedrāles vērtības ir pārvietotas uz Luvras muzeju. Groglass® aicināja Luvras muzeja ekspertus sazināties ar uzņēmumu, lai piemeklētu labāko risinājumu.

«Šodien, 17.aprīlī, Groglass® nosūtīja vēstuli Parīzes mēram Annai Idalgo ar palīdzības izteikuma apņemšanos, kā arī sazināsimies arī ar Latvijas Ārlietu ministriju, lai nepieciešamības gadījumā koordinētu mūsu uzņēmuma starptautisko rīcību. Mēs uzskatām, ka atbalsts Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanai ir arī mūsu pienākums, jo katedrāle nav tikai Parīzes vai Francijas vērtība, bet gan visas cilvēces attīstības mantojums,» stāsta Alexander Sasha Kelberg, Groglass dibinātājs un valdes priekšsēdētājs.

Groglass® «Artglass» stikls pasaulē jau tiek izmantots vairāku miljonu mākslas darbu saglabāšanā, tostarp arī Luvras muzejā Parīzē. Savukārt, Reiksmuzejā Amsterdamā Groglass stikls tiek izmantots aptuveni 300 dažādās mākslas darbu vitrīnās.

Mākslas un vēstures vērtības parasti tiek glabātas aiz tā sauktā «neredzamā stikla» – stikla, kas ir īpaši apstrādāts ar pretatspīduma pārklājumu, kas ļauj bez gaismas atstarojuma traucējumiem novērtēt mākslas darbus un aizsargā šīs kultūras vērtības no nevēlamas ultravioleto staru (UV) ietekmes.

Groglass MBO transaction wins all nominations for Investment of the Year

On January 17, 2019, Latvian private and venture capital association (LVCA) and the Latvian Business Angels Network (LatBAN) held its annual awards ceremony, recognizing the most significant deals.  The Groglass transaction financial advisor Oaklins M&A Baltics, legal advisor Cobalt, the seller NCH Advisors and the buyer Kartesia won in their respective categories, making the Groglass MBO the most recognized transaction of 2018 in Latvia.

Groglass Founder and CEO Alexander Sasha Kelberg: “We want to thank everyone, who made this transaction happen: you are all true professionals! We are very honored to get this recognition: every one of us is focused on making this company successful, this makes us inspired to meet each day and tackle new challenges.  We also hope that this award will encourage more innovative Latvian businesses to dream big and execute even bigger!” 

Founded in 2004, Groglass is the only company in the world, whose equipment is custom-made for double-sided high performance anti-reflective film nano coatings, enabling the company to sustain its global quality and cost leadership position.

Kartesia is European specialist provider of capital solutions for small and mid-sized companies, Groglass acquisition is its first investment in the Baltics. Kartesia supported the management team, led by the Founder and CEO Alexander Sasha Kelberg, to acquire the company from NCH Capital. Kartesia provided financing of over €50m.