Groglass® veicis 2018. gada darījumu!

2019. gada 17. janvārī “Latvijas riska kapitāla asociācija” (LVCA) un “Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls” (LatBAN) rīkoja ikgadējo apbalvošanas ceremoniju, atzīmējot nozīmīgākos darījumus. “Oaklins M & A Baltics” kā finanšu konsultants Groglass® darījumā, COBALT kā juridiskais padomnieks, NCH kā pārdevējs un Kartesia kā pircējs uzvarēja savās kategorijās. Tādējādi Vadības komandas Groglass® daļu kontrolpaketes iegādes darījums tika atzīts par 2018. gada darījumu Latvijā. Darījums tika nominēts un saņēma visas četras balvas:

(i) Gada investīcija,
(ii) Gada finanšu padomnieks,
(iii) Gada juridiskais padomnieks un
(iv) Gada rezultāts.

Groglass® dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Alexander Sasha Kelberg: „Mēs pateicamies visiem, kas paveica šo darījumu: jūs visi esat īsti profesionāļi! Mums ir liels gods saņemt šo atzinību: katrs no mums cenšas padarīt Uzņēmumu veiksmīgu, un tas iedvesmo mūs satikties katru dienu, lai atrisinātu jaunus uzdevumus. Mēs ceram, ka šī balva palīdzēs inovatīviem Latvijas uzņēmumiem sapņot par ko lielāku un realizēt vēl vairāk!”

Edgars Pīgoznis, LVCA valdes priekšsēdētājs: „GroGlass® pārdošana ir ne tikai prestižākais darījums 2018. gadā, bet arī viens no veiksmīgākajiem piemēriem tam, kā mazie uzņēmumi no idejas pārvēršas par starptautiski atzītu uzņēmumu.”

Kartesia vadošais partneris Haime Prjeto (Jaime Prieto) piebilda: „Mēs esam gandarīti, ka saņēmām Gada investīcijas balvu par GroGlass® darījumu. Visu šajā darījumā iesaistīto pušu kopīgais darbs ļāva to panākt. Tas parāda patieso Kartesia Eiropas mēroga pieeju un apliecina mūsu spēju slēgt darījumus ar īpašniekiem un uzvarēt, pateicoties individuālā kapitāla struktūrai un dziļai biznesa izpratnei.”

Kartesia direktors Tomass Polers (Thomas Poehler) un Kartesia advokāts Gaetans Valke (Gaetan Valcke) devās uz Rīgu, lai saņemtu balvu, un pateicās asociācijai un tās biedriem par atzinību.

Kartesia ir Eiropas specializētais kapitālieguldījumu risinājumu sniedzējs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Groglass® iegāde ir Kartesia pirmais ieguldījums Baltijas valstīs. Iegādājoties Uzņēmumu no NCH, Kartesia atbalstīja Groglass® Vadības komandu, kuru pārstāv tās dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Alexander Sasha Kelberg. Kartesia nodrošināja finansējumu vairāk nekā 50 miljonu eiro apmērā.

Groglass® ir vienīgais Uzņēmums pasaulē, kā iekārtas ir izgatavotas pēc pasūtījuma divpusēju, augsti efektīvu neatstarojošu nano pārklājumu uzklāšanai, kas ļauj Uzņēmumam ieņemt vadošo pozīciju kvalitātes un izmaksu ziņā.