Mūsu darbinieki un vērtības

  • Latviešu valoda
  • Русский

Ražošanas nodaļa

RAŽOŠANAS DEPARTAMENTA DIREKTORS ROMANS

“Pateicoties augsti kvalificētiem, motivētiem un izglītotiem Darbiniekiem, Groglass® ir kļuvis par starptautiski atzītu ražošanas uzņēmumu.

Divās ražotnēs mūsu Darbinieki ražo un attīsta unikālu produktu – stiklu ar nano pārklājumiem, kas nodrošina speciālas īpašības un tādā veidā tiek radīts stikls ar augstu pievienoto vērtību.”

Kādi amati ir pārstāvēti Groglass®?

Ražošanas daļā strādā dažādu profesiju pārstāvji: iekārtu operatori, galdnieki, noliktavas darbinieki, laboranti, elektriķi, remontatslēdznieki, inženieri un daudzi citi.

Vai visiem Groglass® Darbiniekiem ir iepriekšēja pieredze darbā ar stiklu?

Mūsu Darbiniekiem ir ļoti daudzveidīga pieredze, bet bieži vien tā nav saistīta ar stiklu vai ražošanu. Tomēr visus mūsu darbiniekus vieno vēlme profesionāli pilnveidoties un, protams, interese par ražošanas procesu un augsti attīstītām tehnoloģijām.

Ikdienā mēs aicinām pievienoties mūsu komandai ne tikai atzītus sava aroda profesionāļus, bet arī tos, kas sper savus pirmos karjeras soļus.

Kāds ir ražotnes darba grafiks?

Ražošanas process norit visu diennakti bez dīkstāvēm un pārtraukumiem. To nodrošina 4 maiņu komandas, kas strādā pēc slīdošā grafika – tas ietver gan dienas, gan nakts maiņas pēc kurām seko vairākas brīvdienas. Ne visi cilvēki grib un var strādāt nakts maiņās, tomēr tādam grafikam ir savas priekšrocības – mazāks kopējais darba dienu skaits nekā normāla darba laika darbiniekiem, kā arī iespēja nokārtot personīgos jautājumus atpūtas dienās, kad tās iekrīt darba dienās.

Kā Jūs uzskatāt, kas ir Groglass® veiksmes pamatā?

Tas ir komandas darbs. Lai panāktu rezultātus, mēs strādājam kopā, dalāmies ar pieredzi un zināšanām, kā arī atbalstām viens otru. Kopā mēs varam daudz vairāk, nekā katrs atsevišķi un šī vienotība dod mums spēkus pārvarēt neveiksmes un panākt izcilus rezultātus. Ikviens no Darbiniekiem ir zinošs katrs savā jomā, tāpēc ļoti cienu un uzticos saviem Darbiniekiem.

Kādi ir darba apstākļi Groglass® ražotnēs?

Darba pienākumu izpildei tiek nodrošināts pilna klāsta augstvērtīgs aprīkojums ar pielāgotām darba vietām. Tiek gādāts par drošu darba vidi visās darba vietās, kā arī tiek nodrošinātas Darbinieku veselības apdrošināšanas polises un tiek ieguldīti resursi Darbinieku apmācībām

Pētniecības un attīstības nodaļa

Vadošais pētnieks Andris

“Pētniecības un attīstības departamenta galvenās funkcijas ir paaugstināt uzņēmuma ražošanas kapacitāti, stabilitāti un efektivitāti, kā arī izstrādāt jaunus inovatīvus produktus. Tas tiek sasniegts attīstot savu kompetenci ciešā sadarbībā ar ne tikai ārējiem, bet arī iekšējiem partneriem, sniedzot profesionālās izaugsmes iespējas ikvienam komandas dalībniekam.

Jebkura attīstība ietver ne tikai risinājumu meklēšanu fundamentālo zināšanu jomā, bet arī to realizāciju tehnisko un procesu automatizēšanas sfērās, apvienojiot izcilāko pētnieku, tehniķu un programmētāju prātus vienotu mērķu sasniegšanā un efektīvā realizācijā.”

Sirdī un dvēselē esmu pētnieks, tomēr ar entuziasmu  vien nepārtikt. Darbs Groglass® man ir devis ekonomisko stabilitāti, kas tik ļoti trūka strādājot iepriekšējā darba vietā. Jūtos priviliģēta strādāt uzņēmumā, kas tik daudz uzmanības un līdzekļu iegulda attīstībā.

Darbs ir aizraujošs – viennozīmīgi neļauj ieslīgt rutīnā. Gribas uzslavēt arī augstā līmenī iekārtoto laboratoriju. Protams pats lielākais gandarījums ir redzēt, kā ideja no laboratorijas nokļūst līdz ražošanai.

Pētnieks Kristīne

Groglass Vērtības

IEDZIĻINĀMIES DETAĻĀS
Ražošana ir sarežģīts process – pat visniecīgākajiem sīkumiem var būt liela nozīme, savukārt kļūdas var izmaksāt vairākus miljonus. Mēs pievēršam uzmanību katrai detaļai un rūpīgi izpētām ikvienu jautājumu, lēmumus pieņemam, balstoties uz neapstrīdamiem pierādījumiem. Ar klientiem un kolēģiem mēs sadarbojamies tikpat rūpīgi un uzmanīgi.

UZŅEMIES ATBILDĪBU
Katra darbinieka sniegumam ir tikpat liela nozīme kā visas komandas veikumam. Ja kāds savus pienākumus veic pavirši, tas var radīt neatgriezeniskas sekas. Mēs no sirds lepojamies par saviem sasniegumiem un vienlaikus arī uzņemamies atbildību par kļūdām un analizējam tās, lai novērstu tās nākotnē.

ĻAUJAMIES PĀRMAIŅĀM
Mēs strādājam augsto tehnoloģiju nozarē un, lai spētu izdzīvot, lai apmierinātu klientu vēlmes un būtu soli priekšā konkurentiem, mums katru dienu ir jāpielāgojas, jāmainās un jāattīstās. Vienudien mēs strādājam pie esošajiem produktiem, bet jau nākamajā – izstrādājam jaunus. Pārmaiņas ir nozīmīga mūsu ikdienas sastāvdaļa, un mēs vienmēr lūkojam iespējas pilnveidoties.

DARĀM KOMANDĀ
Ražošanas uzņēmums ir kā labi noskaņots orķestris! Mēs esam piesaistījuši pasaules līmeņa māksliniekus, kur katrs ir vislabākais savā nozarē.  Mēs ieklausāmies, palīdzam un motivējam viens otru. Mēs mācāmies, daloties savās zināšanās ar pārējiem.