Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināta: 13.05.2020

 1. Vispārīga informācija

Šīs privātuma politikas mērķis ir sniegt jums visu informāciju par to, kā uzņēmums “GroGlass” apstrādā jūsu personas datus, kad izmantojat mūsu tīmekļvietni https://www.groglass.com/ (tālāk tekstā — “vietne”) vai iesniedzat pieteikumu uz amatu uzņēmumā “GroGlass”, izmantojot vietnes darbā pieņemšanas sadaļu.

Privātuma politikā aprakstītās datu apstrādes pārvaldnieks ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību “GroGlass”, reģistrācijas numurs: 40003710276, juridiskā adrese: Katlakalna iela 4B, Rīga, Latvija, LV-1073, mājaslapa: https://www.groglass.com/, e-pasta adrese: support@groglass.com.

Mēs cienām katra cilvēka privātuma tiesības un nodrošinām, ka personas datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (tālāk tekstā — “VDAR”), kā arī visiem citiem piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem un noteikumiem (tālāk tekstā — “datu aizsardzības likumi”). Visiem šajā privātuma politikā lietotajiem terminiem, kas šeit nav definēti citādi, ir tāda pati nozīme, kāda tiem piešķirta VDAR.

Mēs informēsim jūs par jebkādām izmaiņām privātuma politikā, mainot publikācijas datumu šajā vietnē. Jūs jebkurā laikā varat saņemt šīs privātuma politikas agrākās redakcijas, sazinoties ar mums pa e-pastu: support@groglass.com.

 1. Kā mēs vācam jūsu personas datus?

Mēs vācam personas datus, izmantojot vietni, kad jūs:

 • sniedzat savus personas datus, sazinoties ar mums, izmantojot vietnes sadaļu “Kontakti”;
 • aizpildāt tiešsaistes pieteikuma veidlapu mūsu darbā pieņemšanas sadaļā “Karjera”;
 • iesniedzat savu e-pasta adresi sadaļā “Rāmētāja programma”.
 1. Kādu informāciju mēs vācam par jums un kāpēc?

Mēs varam vākt šādas personas datu kategorijas personas šādiem datu apstrādes mērķiem un uz šāda juridiskā pamata:

 

Datu apstrādes mērķis

Juridiskais pamats

Cik ilgi mēs glabājam šos datus?

lai novērtētu jūsu darba pieteikumu un pieņemtu jūs darbā;

darba līguma noslēgšanai;

darbā pieņemšanas procedūras laikā;

lai atbildētu uz jūsu jautājumu, kas iesniegts, izmantojot vietnes sadaļu “Kontakti”.

Piekrišana

 Līdz jūs atsaucat savu piekrišanu vai līdz jautājums ir atrisināts

Lai ievietotu jūsu ierāmēšanas studiju pēc pasūtījuma izgatavotu rāmju kartē

Piekrišana

Līdz jūs atsaucat savu piekrišanu

 

 1. Kas ir mūsu sīkdatņu politika?
 • SIA “GroGlass” var automātiski vākt un apstrādāt personas datus, kas var ietvert:
  • informāciju, kura savākta, izmantojot sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, ieskaitot, bet ne tikai, jūsu IP adresi un domēna nosaukumu, jūsu pārlūkprogrammas versiju un operētājsistēmu, datplūsmu, atrašanās vietas datus, emuārus un citus komunikācijas datus un resursus, kuriem piekļūstat;
  • ierīces reģistrācijas datus (piemēram, jūsu lietotās mobilās ierīces veids, tās unikālais ierīces vai reklāmas identifikators, IP adrese, jūsu izmantotās operētājsistēmas un pārlūkprogrammas veids);
  • ierīces iestatījumi (piemēram, jūsu valodas izvēle);
  • informācija par to, kā jūs izmantojat vietni (piemēram, cik reizes mēnesī jūs izmantojat vietni);
  • pieprasītie un norādītie URL;
  • atrašanās vietas dati, kas savākti, izmantojot jūsu ierīci (ieskaitot precīzas atrašanās vietas datus, piemēram, GPS).
 • Mēs izmantojam abu sesiju sīkdatnes, pastāvīgās un trešās puses sīkdatnes vietnē. Sīkdatnes nesatur nekādu informāciju, ka jūs personīgi identificē, bet personīgā informācija, ko mēs glabājam par jums, var būt saistīta ar informāciju, kas glabājas sīkdatnēs un ir iegūta no tām.
 • Vietnē izmantotās sīkdatnes ietver:
  • vajadzīgās sīkdatnes— tās ir sīkdatnes, kas noteikti vajadzīgas piekļuvei un navigēšanai; Bez tām vietne nedarbotos pareizi, piemēram, jūs nevarētu piekļūt savam profilam vai veikt pirkumu.
  • preferences sīkdatnes— tās atceras jūsu izvēles, piemēram, ģeolokāciju vai valodu. Ja jūs aizpildāt reģistrēšanās veidlapu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos jūsu informāciju nākamajā reizē.
 • Kad jūs izmantojat vietni, jums var tikt nosūtītas arī trešās puses sīkdatnes, kas saņemtos datus var apvienot ar citu informāciju, ko tai esat sniedzis vai ko tā savākusi no tai sniegtajiem pakalpojumiem, ko esat izmantojis. Mūsu analītisko pakalpojumu sniedzēji un reklamētāji var nosūtīt jums veiktspējas un mārketinga sīkdatnes. Vietnē var būt saites uz citiem trešās puses pakalpojumiem un tīmekļvietnēm, un mēs nekontrolējam vai nemēģinām kontrolēt trešo pušu privātuma politikas. Kad jūs piekļūstat citai tīmekļvietnei vai pērkat/ pieņemat produktus vai pakalpojumus, vai citādi veicat darījumus ar trešām pusēm (vietnē vai ārpus tās), jebkādas tās informācijas izmantošanu, ko jūs varētu sniegt saistībā ar to, regulēs attiecīgās trešās puses privātuma politika, nevis šī privātuma politika.
 • Jūs varat izvēlēties sīkdatņu preferences tālāk izklāstītajā veidā.
  • Sīkdatņu bloķēšana— lielākā daļa pārlūkprogrammu jums ļauj atteikties no sīkdatņu apstiprināšanas. Tomēr visu sīkdatņu bloķēšanai būs negatīva ietekme uz daudzu tīmekļvietņu lietojamību. Ja jūs bloķēsit visas sīkdatnes, jūs, iespējams, nespēsit izmantot dažas funkcijas tīmekļvietnē, piemēram, noteikt savu atrašanās vietu rāmētāju kartē, lai atrastu jums tuvāko ierāmēšanas uzņēmumu.
  • Sīkdatņu dzēšana vai sīkdatņu statusa mainīšana. Jūs varat arī dzēst sīkdatnes, kas jau ir saglabātas jūsu datorā, vai atiestatīt sīkdatņu preferences, izmantojot savu pārlūkprogrammu. Tas var ietekmēt daudzu tīmekļvietņu lietojamību.
 1. Kam mēs izpaužam informāciju par jums?

Mēs neizpaužam jūsu personas datus nevienai trešai pusei ārpus SIA “GroGlass”.

 1. Vai jūsu personas dati tiks nosūtīti uz trešām valstīm un starptautiskām organizācijām?

Jūsu personas dati netiks nosūtīti uz valstīm ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas teritorijas.

 1. Kā mēs glabājam jūsu personas datus?
 • Mēs jūsu personas datus glabājam tikai tik ilgi, cik vajadzīgs, un atbilstoši datu vākšanas mērķim vai jebkādam citam atļautam vai saistītam mērķim.
 • Analītiskie dati, kas savākti no jūsu ierīces, tiks dzēsti pēc jūsu pieprasījuma vai tad, kad vairs nebūs vajadzīgi analīzei.
 • Mēs nodrošinām nozarei atbilstošo standarta fizisko, elektronisko un procesuālo aizsardzību, lai aizsargātu jūsu personas datus, ko apstrādājam un glabājam. Piemēram, mēs veicam saprātīgus pasākumus, lai datiem varētu piekļūt tikai pilnvaroti darbinieki un lai mūsu darbuzņēmējiem sniegtu informāciju, kas tiem jāzina, lai izpildītu savas līgumsaistības.
 1. Kādas tiesības jums ir kā datu subjektam?
 • Ja ir izpildītas konkrētas prasības, jums ir:
  • tiesības būt informētiem par jūsu personas datiem un piekļūt tiem, kas nozīmē to, ka jums ir tiesības saņem no mums informāciju par to, vai mēs apstrādājam jūsu personas datus un, ja mēs to darām, saņemt piekļuvi jūsu personas datiem;
  • labošanas un dzēšanas tiesības, kas nozīmē to, ka jūs varat pieprasīt labot jebkādu kļūdainu vai nepatiesu informāciju vai dzēst savus personas datus; jūs varat pieprasīt dzēst jūsu profilu, sazinoties ar mūsu klientu atbalsta centru pa e-pastu: support@groglass.com;
  • tiesības iebilst pret datu apstrādi un ierobežot to;
  • tiesības uz datu pārnešanu, kas nozīmē to, ka jums ir tiesības saņemt kādus personas datus, ko esat sniedzis strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā, un nosūtīt tos citam datu pārzinim.
 • Lai izmantotu savas tiesības, sazinieties ar mums pa e-pastu: support@groglass.com. Mēs jums varētu lūgt sniegt papildu informāciju, lai pārbaudītu jūsu identitāti vai jūsu e-pasta kontu.
 • Mūsu darbības personas datu aizsardzības jomā uzrauga Latvijas Republikas Datu valsts inspekcija https://www.dvi.gov.lv/en (tālāk tekstā — “DVI”). Lai pēc iespējas drīzāk atrisinātu jebkādas problēmas vai pārpratumus, lūdzam pirms vēršanās DVI sazināties ar mums.
 1. Privātuma politikas atjauninājumi

SIA “GroGlass” patur tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem grozīt šos noteikumus. Ja grozīsim privātuma politikas noteikumus, mēs publicēsim grozījumus vietnē un atjaunināsim norādi “Pēdējā atjauninājuma datums”. 

 1. Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi attiecībā uz jūsu personas datu aizsardzību vai jūsu tiesībām saskaņā ar piemērojamo datu aizsardzības likumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: support@groglass.com 

Mēs darīsim visu iespējamo, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un atrisinātu jūsu problēmas.