ARTGLASS™ vērienīgā Latvijā radītā dizaina izstādē – HUMANIZĀCIJA

Grandioza iespēja apskatīt Artglass™ „neredzamo stiklu” iedvesmojošā ekspozīcijā HUMANIZĀCIJA. Izstādē tiek demonstrēta Latvijā radītā dizaina daudzveidība un pieejamība, atklājot dizaina potenciālu jebkuras nozares un indivīda sadzīves situācijas ietvaros. Šī ir otrā atklātā ekspozīcija Latvijas laikmetīgā dizaina ekspozīciju un notikumu cikla DIZAINA MANIFESTĀCIJA ietvaros.

HUMANIZĀCIJA ir ļoti īpaša izstāde – tajā apvienots priekšmetiskais dizains, pakalpojumu dizains, kā arī tehniskās jaunrades risinājumi, kas līdz šim Latvijā vēl nav darīts. Tāpēc izstāde ir lieliska platforma, kas veicina mijiedarbību starp šīm nozarēm un sekmē jaunus radošos risinājumus.

Ekspozīcijā ir apskatāmi vairāk kā 130 Latvijas dizaina produktu un pakalpojumu paraugi, demonstrējot plašo pielietojamību un rosinot diskusiju par šī potenciāla mērķtiecīgāku apgūšanu un izmantošanu. Artglass™ „neredzamais stikls” apskatāms sadaļā MATERIĀLI, kurā atainota Latvijas zinātnieku, izgudrotāju un dizaineru jaunrade.

Izstāde HUMANIZĀCIJA apskatāma no šī gada 6.februāra līdz 29.martam Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10/20, Rīgā). Papildus informācija: www.lnmm.lv