Esam pagodināti saņemt prestižo Ruban d’Honneur apbalvojumu

Groglass® saņem godpilno nomināciju – viens no 10 labākajiem Eiropas uzņēmumiem Importa / Eksporta kategorijā. Zelta medaļas pasniegšana notika Eiropas Biznesa balvas konkursa svinīgajā Gala pasākumā šī gada 17.jūlijā Milānā, Itālijā. Konkurss noritēja vairākās kārtās 16 mēnešu garumā un tam pieteicās vairāk nekā 32 000 uzņēmumi no 33 valstīm. Groglass® komanda ir ļoti priecīga par izcīnīto uzvaru un tā mudina darboties vēl rezultatīvāk, lai sasniegtu vēl augstākas virsotnes! Paldies visiem mūsu draugiem,atbalstītājiem, klientiem un sadarbības partneriem!

Adrians Tripps (Adrian Tripp), European Business Awards konkursa izpilddirektors sacīja: “Gala vakara fināls ir milzīgu pūļu un sasniegumu rezultāts. Šeit ir iespēja satikt izcilākos biznesa pārstāvjus, atrast jaunus risinājumus, veicināt uzņēmējdarbību un svinēt fenomenālu panākumu.”

European Business Awards ir prestižs uzņēmējdarbības novērtēšanas konkurss, kuru atbalsta vadošie biznesa cilvēki, politiķi, mediji, akadēmiķi no visas Eiropas. Sacensību pamatprincipi ir: veiksme, inovācijas, ētika un globālā domāšana. Galvenais programmas sponsors ir RSM – vadošais pasaules auditu, nodokļu un uzņēmējdarbības izaugsmes konsultāciju sniedzējs.

Papildus informācija: http://www.businessawardseurope.com