Groglass® atbalsta valsts ķīmijas un fizikas olimpiādes

Lai motivētu jauniešus apgūt eksaktos mācību priekšmetus, kā arī, lai veicinātu izpratni par zināšanu praktisko pielietošanu dzīvē, uzņēmums Groglass® šogad pirmo reizi atbalstīja Latvijas valsts 57. ķīmijas olimpiādi, kas notika no 22. – 24.martam, kā arī valsts 66. fizikas olimpiādi, kas norisinājās 7. un 8. aprīlī.

Ķīmijas un fizikas valsts olimpiādes ir vienas no senākajām valsts mācību priekšmetu olimpiādēm Latvijā. Šogad novadu posmu olimpiāde pirmo reizi notika tiešsaistē, tajā piedalījās 1790 skolēni un no tiem ķīmijas valsts olimpiādē sacentās 206 skolēni. Savukārt fizikas novadu posmu olimpiādē tiešsaistē piedalījās 2 519 skolēni, no tiem fizikas valsts olimpiādē – 113 jaunieši.

Groglass® atbalsta ietvaros:

Skolēniem un pasniedzējiem bija lieliska iespēja  noklausīties lekciju “Neredzamais stikls”, kuras laikā varēja uzzināt noderīgas fizikas un ķīmijas zināšanas, kā arī interesantus faktus par pašu uzņēmumu.
Skolēnu grupas brauca ekskursijā uz abām Groglass® ražotnēm, lai gūtu papildus zināšanas un praktiski redzētu, kā tiek ražots “neredzamais stikls”.
Olimpiādes uzvarētājiem tika dāvinātas mugursomas, kā arī tiks sniegts finansiāls atbalsts, lai labākie no labākajiem jaunajiem ķīmiķiem un fiiķiem varētu piedalīties starptautiskajā ķīmijas olimpiādē, kas šovasar jūlijā notiks Gruzijā un starptautiskajā fizikas olimpiādē, kas jūlijā notiks Šveicē.

Ceram, ka Groglass® atbalsts deva papildus ieskatu un izpratni par to, cik ļoti noderīgas ir ķīmijas un fizikas zināšanas, kā arī motivēs jauniešus veiksmīgi turpināt mācības!