Latvijas jauniešiem lieliski rezultāti starptautiskajās olimpiādēs

Šogad pirmo reizi Groglass® atbalstīja Latvijas skolēnu komandu dalību Starptautiskajās ķīmijas un fizikas olimpiādēs. Mūsu mērķis ir motivēt jauniešus apgūt eksaktos mācību priekšmetus, tāpēc plānojam sadarbību turpināt un sniegt atbalstu arī nākamajā gadā. Groglass® komanda lepojas par jauniešu lieliskajiem rezultātiem un novēl nenogurstošu zinātkāri un neatlaidību, kas ved pretī jauniem sasniegumiem!

48. Starptautiskajā ķīmijas olimpiāde notika no šī gada 23. jūlija līdz 1. augustam Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi, kur sudraba medaļu savā īpašumā ieguva Ritums Cepītis, bronzas medaļu – Gļebs Jeršovs un atzinības raksts tika Naurim Narvaišam.

Savukārt 47. Starptautiskā fizikas olimpiāde norisinājās Cīrihes pilsētā Šveicē no šī gada 10.- 17. jūlijam. Četri simti skolēnu no gandrīz 90 pasaules valstīm sacentās divās kārtās, risinot eksperimentālos un teorētiskos uzdevumus. Kopvērtējumā Reinis Irmejs izcīnīja sudraba, bet Helvijs Sebris – bronzas  medaļu. Krišjānis Puduls un Gints Bauda saņēma atzinības rakstus.

Fizikas izlases vadītājs Vjačeslavs Kaščejevs ir īpaši gandarīts par mūsu skolēnu panākumiem: “Talanta uzplaukumam ir vajadzīga dziļa iekšējā motivācija un neatlaidīgas darbs. Mūsu puišu izcīnītās medaļas tam ir spilgts apliecinājums. Es ceru, ka viņu panākumi turpinās iedvesmot Latvijas jauniešus uz pasaules mēroga sasniegumiem.”

Papildus informācija par starptautiskajām olimpiādēm: http://visc.gov.lv/vispizglitiba/olimpiades/info.shtml