Sadarbībā ar Groglass® top foto izstāde GAISMA

No šī gada 1. oktobra līdz 2016. gada 2. janvārim pusdienu restorānā GUSTO (https://www.facebook.com/gusto.lv) norisinās fotogrāfa Andra Taškāna izstāde GAISMA, kas tapusi sadarbībā ar uzņēmumu Groglass®.
Fotoizstādes GAISMA autors Andris Taškāns (www.taskans.net) aicina ikvienu apmeklētāju doties ceļojumā uz trim dažādām pasaules valstīm – Kubu, Portugāli, Melnkalni, lai novērtētu, ka arī saulainajās valstīs līst lietus, ir pelēks un mākoņains, taču pēc tam atkal atgriežas saule un gaisma. Citur vairāk, citur mazāk, bet gaisma ir visur. To mīl un pēc tās ilgojas. Lai kā ir pasaulē, bet šeit Latvijā gaismu novērtē jo īpaši, ziemas mēnešos to gaidot, bet pavasarī un vasarā – izbaudot. Gaisma spēlē ļoti nozīmīgu lomu arī fotogrāfijā – tāpat, kā stāsts, vide un fotogrāfa sajūtas. Būtiskas ir detaļas, lai skatītājs pilnībā spētu novērtēt darbu.
Fotogrāfiju ierāmēšanai izmantots Artglass™ anti-reflektīvais stikls, kas samazina gaismas atstarošanos (ļauj redzēt mākslas darbu patiesajās krāsās) un pasargā no kaitīgajiem UV stariem (izbalēšanas).
Esat laipni aicināti ne tikai gardi paēst, bet arī baudīt mākslu!