SIA Groglass saņem Eksporta Izcilības balvu

Esam pagodināti – SIA Groglass saņēma Eksporta Izcilības balvu Latvijas eksporta izcilības forumā, kas notika Palladium koncertzālē šī gada 22.oktobrī.
Lai balvu saņemtu bija jāiztur piecas konkursa atlases kārtas, kur tika izvērtēti uzņēmumi pēc dažādiem kritērijiem: eksports pārsniedz 1 miljonu eiro, zīmols radīts Latvijā, mājas lapa ir pieejama angļu valodā, semīgs zīmolu audita vērtējums un citi nosacījumi. Konkursam sākotnēji bija kvalificējušies 1350 uzņēmumi.
Kopumā tika godināti 25 izcilākie Latvijas eksporta zīmoli un 10 uzlecošās zvaigznes. Zīmolu pārstāvji saņēma sarkanas žaketes kā apzīmējumu izcilam darbam eksporta tirgus apuvē. 10 jaunie eksportētāji tika godināti ar sarkanām vestītēm un titulu Rising Stars.
35 iepriekšminētie uzņēmumi pievienojās jau 2013.gadā noteiktajiem 25 izcilajiem eksportētājiem un 11 uzlecošajām zvaigznēm. Uz Latvijas simtgadi kustība The Red Jackets būs atklājusi 100 Latvijas eksporta zīmolu stāstu.
«Uzvilkt sarkanu žaketi nozīmē uzdrīkstēties atšķirties, būt spilgtam un pamanāmam. Ar žaketes uzvilkšanu gribam mudināt uzņēmumus spilgti nest savu un Latvijas zīmolu pasaulē, » atzīst Inese Andersone – uzņēmuma GatewayBaltic vadītāja jeb kustības iniciatore, kurai rūp Latvijas eksports un tēls ārvalstīs.