Šmakovkas muzejs Daugavpilī

2016.gada vasarā Daugavpilī plānots atklāt pasaules mērogā lielāko un modernāko Šmakovkas muzeju, kur trīs zālēs būs izstādīta visaptveroša ekspozīcija par Latgales vēsturi, par pašu dzērienu, kā arī būs apskatāmi dzēriena ražošanas aparāti.

Uzņēmumā Groglass® ražotais Artglass™ anti-reflektīvais jeb „neredzamais“stikls ir izmantots oriģināldizaina ekspozīcijas izveidē. Ekspozīcijas un stendu dizaina autori – “Reklāmas aģentūra “Bulterjers”” (http://www.bulterjers.lv)

„Artglass™ anti-reflektīvais un UV starus aizturošais stikls ir perfekts risinājums izstādēm, muzeju ekspozīcijām, kā arī mākslas un foto darbu ierāmēšanai. Stikls ir Hi-Tech un Hi-End produkts, un tā izmantošana ir līdzīga kā jebkuram profesionālam materiālam vai darbrīkam – nepieciešamas kaut nelielas priekšzināšanas, lai sasniegtu vai pat pārspētu to rezultātu, kāds iecerēts. Artglass™ ir tīrāms vieglāk un rezultatīvāk par citiem speciālajiem stikliem. Uzņēmums Groglass® ir viens no reālajiem Latvijas augsto tehnoloģiju veiksmes stāstiem. Latvijas radošajām industrijām ir fantastiska iespēja, jo šāda līmeņa ražotājs atrodas tepat blakus un vienmēr sniegs visu nepieciešamo informāciju, konsultācijas un apmācību, lai kopīgi sasniegtu izcilu rezultātu. Esam pateicīgi par veiksmīgo sadarbību Šmakovkas muzeja projektā un par to, ka varam skatītājiem piedāvāt tieši tāda paša līmeņa eksponātu redzamību, kāda šobrīd ir tādos pasaules muzejos kā Luvra Parīzē, Nacionālā galerija Londonā vai Vatikāna muzeju kompleksā Romā,“ stāsta Jānis Ozers, mākslas maģistrs, SIA “Reklāmas aģentūra “Bulterjers”” radošais direktors.