Uzņēmums Groglass® turpina atbalstīt latviešu māksliniekus

Šī gada aprīļa beigās Briselē jau 33.reizi pēc kārtas notika Art Brussels 2015 – starptautiska laikmetīgās mākslas izstāde.  Laika gaitā tā ir pamatīgi pilnveidojusies un kļuvusi par nozīmīgu mākslas pasākumu, kas nu jau pulcē vairāk kā 200 galerijas no visas pasaules. Šogad Latviju pārstāvēja galerija Alma ar mākslinieka Andra Eglīša solo darbu ekspozīciju, kas sastāvēja no iespaidīga mākslas objekta, gleznas un fotogrāfijām.

Foto  sērija  “Iespējamā vieta” ir mākslinieka Andra Eglīša brīvdabas darbnīcā tapušas abstraktu objektu konstrukcijas uzņemtas ar ģimenes mantojumu – kolodija plašu fotokameru. Visas sešas bildes tika ierāmētas ar „neredzamo” Artglass™ stiklu.

„Aktuāls bija jautājums ,kā lai saglabā visas smalkās fotogrāfijas nianses. Jau agrāk, kad ierāmējām īpaši vērtīgus mākslas darbus, izmantojām Groglass® ražoto Artglas™s stiklu. Tas ir labākais mākslas darbu ierāmēšanai, jo tas ir anti-reflektīvs un nodrošina gandrīz 100% aizsardzību pret kaitīgo UV starojumu, tā pasargājot un saglabājot vērtīgos mākslas darbus. Lepojamies, ka šāds – augstākās kvalitātes neatspīdošais stikls tiek ražots Latvijā un paldies Groglass® komandai par atsaucību un atbalstu”, saka Astrīda Riņķe – Galerijas Alma vadītāja un īpašniece.

Andris Eglītis ir jauns un talantīgs mākslinieks. Viņš neapstājas pie sasniegtā, bet arvien ir meklē jaunus radošos risinājumus, lai izteiktu savu pasaules uztveri caur mākslu. 2013.gadā A.Eglītis ieguva Purvīša balvu – prestižāko laikmetīgās mākslas apbalvojumu Latvijā. Un šogad mākslinieks kopā ar Katrīnu Neiburgu veidoja Latvijas paviljonu 56. Venēcijas biennālē.

Uzņēmums Groglass® ir pagodināts atbalstīt Andri Eglīti – vēlam veiksmi, kā arī arvien jaunus radošos sasniegumus!